Eliminacje szkolne konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty

Od 10 października 2023 r. przystępujemy do organizacji szkolnych eliminacji konkursów przedmiotowych

W załączniku Organizacja konkursów przedmiotowych podano szczegóły dotyczące terminów, miejsca i zasad organizacji eliminacji szkolnych (I etap) konkursów przedmiotowych przeprowadzanych w naszej szkole do 6.11.2023 r. W pozostałych załącznikach zamieszczono Regulamin konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa lubelskiego organizowanych przez Lubelskiego Kuratoa Oświaty w roku szkolnym 2023/2024, Zakres wymagań na poszczególnych etapach konkursów, Terminarz eliminacji konkursów. Do eliminacji szkolnych w naszej szkole może przystąpić każdy uczeń zainteresowany danym konkursem. Uczestnicy konkursów rozwiązują zadania konkursowe w sali konferencyjnej. Zgłaszają się w dniu konkursu o godzinie 8.40. Rozwiązywanie arkuszy konkursowych rozpoczynają o godzinie 9.00. Czas pracy z arkuszem konkursowym to 60 minut. Przed wejściem do sali należy okazać członkom komisji konkursowych legitymację szkolną potwierdzającą tożsamość uczestnika konkursu. Wszystkim życzymy powodzenia.