Zakodowana edukacja wczesnoszkolna

Europejski Tydzień Kodowania to oddolna inicjatywa, w ramach której świętujemy kreatywność, rozwiązywanie problemów i współpracę poprzez programowanie i inne działania związane z technologią. W tym roku również nasza szkoła włącza się w akcję. W klasach 1-3 będą to działania do wyboru z różnych edukacji - zakodowana edukacja wczesnoszkolna.

Zakodowana edukacja wczesnoszkolna

Europejski Tydzień Kodowania to oddolna inicjatywa, w ramach której świętujemy kreatywność, rozwiązywanie problemów i współpracę poprzez programowanie i inne działania związane z technologią. Główną ideą stojącą za wydarzeniem jest promowanie programowania poprzez pokazywanie młodzieży i dorosłym sposobów na realizację pomysłów przy pomocy kodu, rozwiewanie wątpliwości i mitów otaczających te umiejętności oraz gromadzenie zmotywowanych jednostek w celu wspólnej nauki.

W tym roku również nasza szkoła włącza się w akcję.

Zajrzyj w
- LINK   do zakodowanych zadań.

Koordynator projektu w edukacji wczesnoszkolnej:
Agnieszka Chruściel