Poznaj wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego

Samorząd jest wspólnotą wszystkich uczniów, to praktyczna i efektywna szkoła demokracji oraz odpowiedzialności obywatelskiej. Poznaj wyniki wyborów i dowiedz się, kto będzie wspierał działania uczniów w roku szkolnym 2021/2022.

W piątek - 15 października 2021 r. - odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego.
W głosowaniu wzięło udział 263 uczniów, którzy wybierali swoich przedstawicieli spośród 8 kandydatów. Wszystkie oddane głosy były ważne.
Zdecydowaną przewagą głosów przewodniczącym SU, został Kajetan Zawadzki, uczeń kl.8a.
Funkcję wiceprzewodniczących, pełnić będą Michał Złomaniec oraz Olga Jaworska, natomiast sekretarza Adam Mrugała. Matylda Szwed, Magdalena Wróbel, Julia Kucia oraz Marta Tkaczyk będą wspomagać pracę samorządu jako członkowie zarządu. Serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz społeczności szkolnej.