AKTUALIZACJA - Komunikat w sprawie zgłaszania nieobecności uczniów SP58 na obiedzie

Problemem z przepływem danych między dziennikiem elektronicznym, a zaznaczaniem nieobecności dzieci na obiedzie poprzez dziennik został naprawiony. Awaria została usunięta, więc w tym momencie nie powinno być problemów z nowymi zgłoszeniami nieobecności.

Z powodu wielu sygnałów od rodziców, o braku możliwości zgłoszenia nieobecności dziecka na obiedzie poprzez dziennik elektroniczny, prosimy o przesyłanie zgłoszeń rano do godz. 7.30, przez najbliższy tydzień, do czasu rozwiązania problemu.

Zgłoszeń należy dokonywać wysyłając wiadomośc na adres e-mail:  zywienie@sp58.lublin.eu  lub telefoniczne pod numerem  +48 578655177.

Kierownik stołówki
Ewelina Korona