Program stypendialny "Lubelska kuźnia talentów 2021-2023"

Zarząd Województwa Lubelskiego zaprasza do składania wniosków o przyznanie stypendium w terminie od 1 do 22 września 2021 r.

Program skierowany jest do uczniów szczególnie uzdolnionych z przedmiotów przyrodniczych, informatycznych, języków obcych nowożytnych, matematyki lub przedsiębiorczości.
O stypendium ubiegać się mogą uczniowie, którzy są mieszkańcami województwa lubelskiego lub uczą się w województwie lubelskim oraz w roku szkolnym 2021/2022 są uczniami klas VII i VIII szkół podstawowych lub liceów ogólnokształcących (z wyłączeniem szkół dla dorosłych) oraz którzy spełniają wymagane regulaminem kryteria.

Szczegółowe informacje, w tym regulamin przyznawania stypendiów, instrukcja oraz niezbędne dokumenty dostępne są na stronie internetowej www.lubelskie.pl w zakładce Stypendia.

W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego z pracownikami Departamentu Kultury, Edukacji i Dziedzictwa Narodowego, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie tel. (81) 47 81 459; (81) 44 16 709; (81) 44 16 713; (81) 44 16 716

Wnioski o przyznanie stypendium można składać:
- przez placówkę pocztową na adres siedziby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie ul. Artura Grottgera 4, 20-029 Lublin,
- w formie dokumentu elektronicznego, opatrzonego kwalifikowanym podpisem elektronicznym albo podpisem potwierdzonym profilem zaufanym,
- osobiście w Punkcie Kancelaryjnym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie.