Procedura składania wniosków o przyznanie stypendiów szkolnych i zasiłków szkolnych dla uczniów w roku szkolnym 2021/2022

Wnioski składać można do 15 września 2021 r.

Składanie wniosków o przyznanie stypendium szkolnego dla uczniów z rodzin, których dochód miesięczny na osobę w rodzinie nie przekracza 528 zł, zamieszkujących na terenie Miasta Lublin, w roku szkolnym 2021/2022 realizowane jest za pośrednictwem strony internetowej https://stypendia.edu.lublin.eu.

Rodzic/opiekun prawny ucznia składa wniosek logując się do aplikacji w następujący sposób:
Po wejściu na stronę należy kliknąć na pole Logowanie przez zintegrowany system oświatowy dla jednostek oświatowych Miasta Lublin, następnie podać nazwę użytkownika i hasło wykorzystywane do logowania do e-dziennika Vulcan (tj. dziennika elektronicznego).
W procedurze „Stypendium szkolne o charakterze socjalnym” znajduje się „Instrukcja dla wnioskodawcy” dot. składania wniosku z możliwością autouzupełniania we wniosku danych z bazy UONET w zakresie: imienia i nazwiska, adresu zamieszkania, daty urodzenia ucznia, w celu ułatwienia wpisywania danych we wniosku i zapewnienie prawidłowości ich zapisu.

Wnioski składać można wyłącznie do 15 września 2021 r.
Pracownikiem ZS13 do kontaktu w ww. sprawie jest z p. Magdalena Krzewińska (tel. 81 4664800 wewn. 108; email: mkrzewinska@sp58.lublin.eu).

W załączeniu przekazujemy obowiązujące w bieżącym roku szkolnym wzory wniosków, uchwałę Rady Miasta Lublin w przedmiotowej sprawie, a także przydatne instrukcje.