Kiermasz Wielkanocny

Z inicjatywy rodziców uczniów Szkoły Podstawowej nr 58 oraz w porozumieniu z Dyrekcją Zespołu Szkół nr 13 i kościołem pw. św. Jana Kantego w Lublinie, chcielibyśmy serdecznie zaprosić na Kiermasz Wielkanocny organizowany w dniu 21 marca 2021 r.

W najbliższych dniach, w ramach zajęć świetlicowych dzieci będą wykonywały świąteczne ozdoby, tj. kartki, palemki, stroiki, pisanki itp., które będzie można nabyć przy kościele pw. św. Jana Kantego w Lublinie dnia 21.03.2021 r.
Zebrane środki zostaną przeznaczone na ożywienie surowego wnętrza naszej świątyni. Planowany jest zakup kwiatów na parapety oraz przy wejściu do kościoła.

Zapraszamy do wzięcia udziału w tej akcji także chętne dzieci z klas starszych. Stworzone dzieła prosimy o przyniesienie do szkoły i pozostawienie ich w specjalnie przygotowanych pojemnikach.
Ozdoby te zostaną odebrane przez delegację rodziców 19.03.2021 r., a następnie przeniesione do kościoła.

Chcielibyśmy, aby akcja ta miała szerszy zasięg,  dlatego zachęcamy do wzięcia w niej udziału również dzieci spoza Zespołu Szkół nr 13. Gotowe ozdoby można przynieść do zakrystii do 19.03.2021r.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do wzięcia udziału w akcji, szczegóły w załączniku.

Zapraszamy również rodziców do wsparcia kościoła poprzez zakup wyrobów na Kiermaszu w dniu 21.03.2020 r. (niedziela).