Szanowni Państwo, w dniach od 28 września do 30 września 2020 r. odbędą się zebrania z rodzicami.

W spotkaniach z wychowawcą uczestniczy tylko jeden przedstawiciel rodziców/opiekunów prawnych. Zebrania są organizowane zgodnie z zasadami organizacyjnymi pracy szkoły/przedszkola w okresie trwania pandemii.
1. Uczestnicy spotkań z wychowawcami klas I - VII wchodzą do szkoły wejściem głównym. Uczestnicy spotkań z wychowawcami grup przedszkolnych wchodzą wejściem prowadzącym do przedszkola przy ulicy Berylowej lub Onyksowej.
2. Rodzice/opiekunowie prawni podczas zebrań mają przesłonięte usta i nos maseczkami lub przyłbicami. Dezynfekują dłonie.
3. Po wejściu do szkoły/przedszkola rodzice/opiekunowie prawni przechodzą do sal wskazanych w harmonogramie zgodnie ze wskazówkami osób pełniących dyżur przy wejściu.
4. Na zebrania rodzice/opiekunowie prawni przychodzą zgodnie z terminami wskazanymi w harmonogramie.
5. Do szkoły rodzice/opiekunowie prawni przychodzą punktualnie w odstępach czasowych wskazanych w harmonogramie.

Uwaga!
Zwracamy się z prośbą do wszystkich rodziców o dostarczanie i przekazanie wychowawcom klas  wymienionych poniżej dokumentów:
- kopie świadectw,
- podpisane zdjęcia uczniów do legitymacji szkolnej (przycięte do rozmiaru 3 cm x 4,2 cm),
- kserokopie aktualnych opinii lub orzeczeń wydanych przez poradnie psychologiczno-pedagogiczne,
- karty zdrowia dziecka.