Innowacyjna edukacja w szkole

W naszej szkole realizowane są innowacje pedagogiczne, które przyczyniają się do efektywnej i kreatywnej edukacji. Innowacje realizowane przez nauczycieli obejmują różnorodne dziedziny wiedzy i umiejętności. Prezentujemy efekty naszych działań.

Innowacyjna edukacja w szkole
 – podsumowanie działań w I semestrze w roku szkolnym 2020/2021

W naszej szkole realizowane są innowacje pedagogiczne, które przyczyniają się do efektywnej i kreatywnej edukacji. Innowacje realizowane przez nauczycieli obejmują różnorodne dziedziny wiedzy i umiejętności. Wyróżniamy takie bloki tematyczne jak: matematyczno - informacyjne, przyrodnicze, artystyczne, społeczno – literackie i języki obce.
Zajęcia w których realizowane są innowacje okazały się bardzo atrakcyjne dla uczniów. Dzieci są aktywne, twórcze i wykazują się ciekawością poznawczą. Zwiększa się również ich motywacja do nauki, a co za tym idzie i efektywność nauki. Taka wysoka atrakcyjność zajęć jest widoczna dzięki różnorodnym metodom, formom i środkom dydaktycznym które są wykorzystywane w procesie uczenia się.

Materiał przygotował zespół nauczycieli innowatorów

Fotorelacja z działań w pliku  - pdf