Galeria 58 już otwarta!

Miło mi poinformować, że rozpoczynamy cykl wystaw promujących talenty uczniów oraz zainteresowania i pasje pracowników naszej szkoły.

Od kilku dni możemy podziwiać obrazy utalentowanej Mai Kajak uczennicy klasy 4a. Maja pięknie maluje, gra na skrzypcach i pianinie, pływa i uwielbia język angielski.

Zaprezentowane obrazy zostały wykonane w technice akrylowej, na zajęciach Akademii Rysunku i Malarstwa Canaletto Art. Tematyka tych prac, oraz dobór kolorów przenoszą nas w magiczny bajkowy świat.

Wszystkie wystawy będą prezentowane na terenie szkoły. W obecnej sytuacji możemy podziwiać je tylko wirtualnie.

Galeria 58 to miejsce, gdzie możesz podzielić się swoimi pasjami artystycznymi. Zapraszam do kontaktu akucharczyk@sp58.lublin.eu