Wyjątkowy koncert bożonarodzeniowy

Dziękujmy wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w I Przeglądzie Kolęd i Pastorałek „W kręgu tradycji Świat Bożego Narodzenia” organizowanym w Szkole Podstawowej nr 58 w Lublinie w formie on-line. Posłuchajmy wyjątkowego koncertu bożonarodzeniowego.

I PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK
„W kręgu tradycji Świąt Bożego Narodzenia”

Dziękujmy wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w I Przeglądzie Kolęd i Pastorałek „W kręgu tradycji Świat Bożego Narodzenia” organizowanym w Szkole Podstawowej nr 58 w Lublinie w formie on-line. Dzięki temu przedsięwzięciu kultywujemy tradycje śpiewania kolęd i pastorałek w okresie Świąt Bożego Narodzenia oraz stwarzamy uczniom możliwość zaprezentowania swoich talentów muzyczno  - wokalnych.

Posłuchajmy wyjątkowego koncertu: LINK

Oto wykonawcy:

Aleksandra Rutkowska – uczennica kl. 1a – „Cicha noc”
Maria Jarosz – uczennica kl. 1a z mamą Magdaleną - „Przybieżeli do Betlejem pasterze”
Krystian Skowroński – uczeń kl. 1a z mamą Anną – „Mędrcy świata”
Martyna Mazurek i Zuzanna Tkaczyk – uczennice kl. 1f – „Przybieżeli do Betlejem pasterze”
Ada Strzyżewska – uczennica kl. 1e – „Był pastuszek bosy”
Miroslava Bocharowa – uczennica kl. 1f – „O gwiazdo betlejemska”
Zuzanna Tkaczyk – uczennica kl. 1f – „Przybieżeli do Betlejem pasterze”
Leon Gardiasz – uczeń kl. 1g z siostrą – „ Był pastuszek bosy”.
Nadia Mazur – uczennica kl. 2a – „Przybliżali do Betlejem pasterze”, „Świeć gwiazdeczko świeć”
Ewa Żywicka – Krawiec – uczennica kl. 2a – „Wśród nocnej ciszy” z akompaniamentem
Mikołaj Adamczyk – uczeń kl. 3b z mamą Julitą  - „Mario, czy już wiesz”
Luiza Strzyżewska – uczennica kl. 3c – „Gore gwiazda Jezusowi”
Magdalena Nowak – uczennica kl. 4a – „Bóg się rodzi”
Tola Swaczyj – uczennica kl. 4c – „Lulajże Jezuniu”.
Matylda Szwed  - uczennica kl. 5a , Marcelina Szwed – uczennica kl. 6b – „Wśród nocnej ciszy”, „Jezus malusieńki”
Magdalena Wróbel – gra na skrzypcach – uczennica kl. 5a, Weronika Wróbel – organy – uczennica kl. 7a

GRATULUJEMY i życzymy WESOŁYCH ŚWIĄT
      Barbara Bałdyga, Karolina Długosz - Borkowska