Szlachetna Paczka

W dniach 16-17 grudnia w całej Polsce w ramach Szlachetnej Paczki odbywał się Weekend Cudów. Był to wyjątkowy czas, kiedy rodziny w potrzebie otrzymały spersonalizowaną pomoc. Dzięki inicjatywie rodziców z klasy 3c jedna z lubelskich rodzin otrzymała wyjątkowy prezent.

Szlachetna Paczka

W dniach 16-17 grudnia w całej Polsce w ramach Szlachetnej Paczki odbywał się Weekend Cudów.  Był to wyjątkowy czas, kiedy rodziny w potrzebie otrzymały spersonalizowaną pomoc. Dzięki inicjatywie rodziców z klasy 3c jedna z lubelskich rodzin otrzymała wyjątkowy prezent.

Grudzień to magiczny czas, każdego roku jako szkoła staramy się wspierać różne inicjatywy społeczne. W wyjątkowy sposób postanowili też zaangażować się rodzice i dzieci z klasy 3C. Spośród wielu historii Szlachetnej Paczki wybrali rodzinę pana Bogdana. To samotny senior, który urodził się w czasach wojny. Moment był niezwykle emocjonujący i radosny. Celem takiej indywidualnej pomocy jest danie drugiemu człowiekowi wiary w to, że nie jest komuś obojętny.

Wywołanie uśmiechu na twarzy Pana Bogdana sprawiło radość zarówno rodzicom jak i dzieciom.

Informację przygotowała
p. Anna Kardas-Wójtowicz