Jasełka Bożonarodzeniowe

Jasełka Bożonarodzeniowe w wykonaniu dzieci wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a uczniowie swym pięknym występem podbili serca publiczności.

Jasełka Bożonarodzeniowe

Boże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi i zapominają
o wszelkich sporach. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, uczniowie klasy 3c z wychowawcą, p. Anną Kardas-Wójtowicz i ks. Pawłem Szczyglińskim wystawili Jasełka Bożonarodzeniowe. Zgromadzona publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię narodzenia Jezusa i odpowiedzieć sobie na pytanie: „ Po co obchodzimy święta Bożego Narodzenia?”

Jasełka w wykonaniu dzieci zostały również wystawione dla rodziców i bliskich. Wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a uczniowie swym pięknym występem podbili serca publiczności. Niejednej osobie zakręciła się łza w oku...  Występ przypomniał o tym, że Święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko. Kiedy część artystyczna dobiegła końca, występujący aktorzy otrzymali gromkie brawa.

Życzymy wszystkim otwartości na innych, zwykłego uśmiechu i gestu podania ręki drugiemu człowiekowi, powodującego przemianę w innych i w nas samych ... ,,bo zawsze wtedy jest Boże Narodzenie!"

Fotorelacja w galerii.
Informację przygotowała