"Lekcja z mistrzem" - Inspirujące spotkania gości w naszej szkole

Nasza szkoła kolejny raz była świadkiem niezwykłego wydarzenia w ramach cyklu "Lekcja z Mistrzem". Tym razem mieliśmy przyjemność gościć eksperta w dziedzinie rugby TAG-trenera KS Budowlani Lublin- Sebastiana Berestka oraz jego dwóch wybitnych zawodników, co okazało się nie tylko sportowym wyzwaniem, ale także źródłem niezapomnianych doświadczeń i inspiracji dla naszych uczniów.

Rugby TAG to odmiana rugby, która jest bardziej dostępna i bezpieczna dla młodszych graczy, a jednocześnie pełna emocji i rywalizacji. W ramach "Lekcji z Mistrzem" mieliśmy okazję poznać tajniki tej ciekawej dyscypliny pod okiem prawdziwego eksperta- trenera KS Budowlani Lublin- Sebastiana Berestka oraz jego dwóch wybitnych zawodników.  Uczestnicy zostali podzieleni na drużyny i mieli okazję spróbować swoich sił na boisku. Rugby TAG okazało się być doskonałą grą do nauki współpracy, komunikacji i rozwoju umiejętności motorycznych. Dla wielu uczniów było to pierwsze doświadczenie z tym sportem, ale szybko się przekonali, jak wciągająca i emocjonująca jest gra. Trener oraz zawodnicy, którzy prowadził zajęcia, nie tylko przekazywali wiedzę teoretyczną, ale również udzielali cennych wskazówek praktycznych.
Dziękujemy za niezwykłe zajęcia. To była wyjątkowa "Lekcja z Mistrzem" na boisku, która podkreśliła, jak wiele wartości można czerpać z uprawiania sportu.