Gala wręczenia certyfikatów Cambridge English Congratulations!

- 12 października 2023 r.

Zdjęcie autorstwa Pixabay

12.10.2023 roku w Zespole Szkół nr 13 w Lublinie odbyła się uroczystość wręczenia certyfikatów Cambridge Assessment English. Do grona szczęśliwych posiadaczy certyfikatów Cambridge English dołączyło 58 uczniów klas 4-6.

Egzaminy Cambridge wyznaczają międzynarodowe standardy w nauczaniu języka angielskiego. Wszyscy zdający, niezależnie od kraju, są egzaminowani według tych samych zasad i dostają takie same certyfikaty. Testy Cambridge Young Learners English (YLE) są dla rodziców oraz nauczycieli wiarygodnym i obiektywnym sprawdzianem umiejętności, a dla dzieci przyjaznym sposobem pokazania, jak dużo już potrafią.

Uczniowie z niecierpliwością czekali na wyniki egzaminów, do których przystąpili w maju 2023 roku. Egzaminy YLE na poziomie Starters, Movers, Flyers składały się z części pisemnej (która była oceniana w Anglii) i ustnej. Z zadaniami sprawdzającymi umiejętności czytania, pisania, słuchania oraz mówienia wszyscy poradzili sobie znakomicie. Warto podkreślić, że aż 46 osób uzyskało najwyższe noty!

Gratulujemy szczęśliwym posiadaczom prestiżowych dyplomów!

Jednocześnie z dumą i satysfakcją informujemy, że Zespół Szkół nr 13 w Lublinie otrzymał tytuł Preparation Centre.

Anna Zgardzińska