Rada Rodziców - informacje

Garść informacji dla Rodziców

Obraz autorstwa Freepik

Rodzice wybrali spośród siebie przedstawicieli Rady Rodziców
podejmując Uchwałę Nr 2/2023 wybierając:

Prezydium Rady Rodziców:
Przewodniczący - Magdalena Kudyba (klasa 4b i 1f)
Skarbnik - Dariusz Miller (klasa 3g)
Sekretarz - Katarzyna Nawrot (klasa 5d i 1a)

Komisja Rewizyjna:
Sylwia Cieślicka (klasa 4d)
Marcin Polak (klasa 3d)
Tomasz Makówka (klasa 2f)

Rada Rodziców Uchwałą Nr 3/2023 zatwierdziła składkę na rok szkolny 2023/2024 utrzymując w wysokości: 50 zł za dziecko. Drugie dziecko szkolne – 30 zł, kolejne – 0 zł (w załączeniu).

W roku szkolnym 2023/2024 nadal obowiązują Uchwały podjęte w dniu 3 listopada 2021 r., tj. Uchwała Nr 4/2021 w sprawie podziału funduszu Rady Rodziców na dwa: fundusz klas 1 – 3 oraz fundusz klas 4 – 8, a także Uchwała Nr 5/2021 w sprawie zwrotu 30% środków wpłaconych przez klasy na fundusz Rady Rodziców przy uiszczeniu 100% wpłat na konto Rady Rodziców (w załączeniu).

Serdecznie zachęcamy rodziców do wspierania wspólnej inicjatywy jaką jest Rada Rodziców.

Rada Rodziców ustaliła kanały komunikacji, z których Przedstawiciele każdej z klas mogą korzystać do kontaktu z innymi Członkami oraz z Prezydium Rady Rodziców. Oficjalne informacje o pracach Rady Rodziców będą w miarę potrzeb wysyłane do każdego Przedstawiciela Rady Rodziców poprzez e-mail.

Szczegółowe informacje o pracach Rady Rodziców oraz Protokół Nr 1/2023 z posiedzenia Rady Rodziców Szkoły Podstawowej Nr 58 w Lublinie z dnia 18 września 2023 r. wraz z podjętymi uchwałami jest przygotowany i jest do wglądu dla wszystkich Członków Rady Rodziców.