CONGRATULATIONS! Wyniki egzaminów YLE (Pre-A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers)

58 uczniów od kilku tygodni z niecierpliwością czekało na wyniki EGZAMINU CAMBRIDGE ENGLISH LANGUAGE ASSESSMENT.

Egzaminy na poziomie Starters, Movers, Flyers składały się z części pisemnej i ustnej. Z zadaniami sprawdzającymi umiejętności czytania, pisania, słuchania oraz mówienia wszyscy poradzili sobie znakomicie. Gratulujemy szczęśliwym posiadaczom prestiżowych dyplomów!
Jednocześnie z  dumą i satysfakcją informujemy, że Zespół Szkół nr 13 otrzymał tytuł Preparation Centre.
Przed nami rozdanie dyplomów i kolejny rok realizacji projektu Cambridge English (Pre-A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers oraz A2 Key). Egzaminy Cambridge English to niezwykłe doświadczenie dla naszych uczniów, dające możliwość rozwijania własnych umiejętności i szanse zdobycia certyfikatu o znaczeniu międzynarodowym. Dziękujemy nauczycielom, którzy podjęli trud przygotowania do tej próby egzaminacyjnej:  pani Annie Zgardzińskiej, pani Sylwii Budzyńskiej, pani Magdalenie Migdał-Jarosz, pani Agnieszce Ceglińskiej.