Podsumowanie egzaminu na kartę rowerową

Mamy nowych uczestników ruchu drogowego.

Serdecznie gratulujemy uczniom klas czwartych, piątych i szóstych, którzy niedawno przystąpili do egzaminu na kartę rowerową. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że wszyscy nasi uczniowie z sukcesem przejechali wymaganą trasę rowerami i zdali egzamin!

To ogromne osiągnięcie, które świadczy o determinacji, zaangażowaniu i odpowiedzialności naszych uczniów. Podczas przygotowań do egzaminu, dzieci miały okazję uczyć się zasad bezpieczeństwa na drodze, sygnalizacji świetlnej oraz odpowiedniej jazdy na rowerze. Przez wiele tygodni pracowaliśmy wspólnie, aby zapewnić naszym uczniom pełną wiedzę i umiejętności niezbędne do bezpiecznej jazdy rowerem.

W dniu egzaminu, dzieci zaprezentowały doskonałe umiejętności jazdy na rowerze. Przejechały wymaganą trasę, przestrzegając wszystkich zasad i przepisów drogowych. Niezwykle cieszymy się z tego, że nasze starania zostały docenione, a wszyscy uczestnicy egzaminu zdali go z powodzeniem!

Chcielibyśmy podziękować również osobom zaangażowanym w przebieg egzaminu, którzy poświęcili swój czas. Ich zaangażowanie i profesjonalizm były kluczowe w osiągnięciu tego sukcesu.

Uczestnicy zdarzenia są gotowi do bezpiecznej i odpowiedzialnej jazdy rowerem na drogach. To jest naprawdę ważny krok w kształtowaniu ich świadomości jako użytkowników dróg dbających o bezpieczeństwa własne i innych.

Jesteśmy dumni z waszych osiągnięć i życzymy wam wiele radości podczas jazdy rowerem. Pamiętajcie zawsze o bezpieczeństwie na drodze i przestrzegajcie wszystkich zasad.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu naszych uczniów na egzaminie na kartę rowerową. To pokazuje, jak ważna jest współpraca między nauczycielami, uczniami i rodzicami w edukacji naszych dzieci.

Życzymy wszystkim udanego lata pełnego wspaniałych przygód na rowerze!