Uczeń i uczennica przyszłości

Nasi uczniowie wzięli udział w projekcie edukacyjnym.

Z wielką radością chcemy podzielić się z Wami informacją o najnowszym projekcie! Nasze utalentowane dzieci wzięły udział w niezwykłej przygodzie nauki, kreatywności i technologii. Uczestniczyliśmy w warsztatach prowadzonych przez dwie lokalne firmy: Fundacją Rozwoju Designu LuCreate, ABM Greiffenberger Polska Sp. z o.o. oraz mieliśmy okazję odwiedzić renomowaną Politechnikę Lubelską.
Podczas tych warsztatów wybrani uczniowie zdobyli wiedzę i umiejętności w zakresie programowania, robotyki i technologii. Dodatkowo, dzieci miały okazję zobaczyć, jak technologia jest wykorzystywana w praktyce. Mogły zobaczyć zaawansowane maszyny, poznać specjalistów w dziedzinie inżynierii i technologii oraz zdobyć cenne wskazówki i inspiracje.
Wspólnie z wykorzystaniem klocków Lego Education i platformy Arduino, mali geniusze stworzyli własnego robota, który potrafi się poruszać, reagować na otoczenie i wykonywać różne zadania. Ten projekt był dla naszej szkoły nie tylko okazją do nauki i rozwijania umiejętności technicznych, ale także do rozwijania kreatywności, współpracy i pasji. Widzieliśmy, jak dzieci śmiało eksperymentowały, rozwiązywały problemy i prezentowały swoje pomysły.
Jesteśmy niezmiernie dumni z naszych uczniów i chcielibyśmy podziękować wszystkim firmom i instytucjom, które umożliwiły nam takie wyjątkowe doświadczenia. To dzięki nim uczniowie mogli przekroczyć granice i zobaczyć, jak nauka przenosi się w rzeczywistość.
Cieszymy się, że mogliśmy dać naszym uczniom tę wyjątkową możliwość, a efekty ich pracy są z pewnością godne podziwu. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia galerii, gdzie możecie zobaczyć zdjęcia i filmy z naszych przygód oraz dowiedzieć się więcej o projekcie, w którym uczestniczyliśmy. Przekonajcie się sami, co to znaczy, że są wśród nas pełni pasji uczniowie i uczennice przyszłości!

Film naszych uczniów