Komunikat dla rodziców dzieci przyjętych do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 58 w Lublinie na rok szkolny 2023/2024

- prosimy o zapoznanie się z treścią komunikatu

Szanowni Państwo,
Poniżej przekazujemy Państwu kilka istotnych informacji organizacyjnych dotyczących funkcjonowania dziecka w klasie pierwszej w roku szkolnym 2023/2024:

1.
Do dnia 27 czerwca 2023r. do godziny 10:00 przyjmowane są podania w sprawie ewentualnego umieszczenia dzieci wspólnie w jednej klasie pierwszej. Podania wrzucamy do urny znajdującej się przy recepcji.

2. W załączeniu przekazujemy wzory następujących druków:

- Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej 2023/2024 (wymagane podpisy obojga rodziców);
- Deklaracja korzystania z obiadów w stołówce szkolnej w roku szkolnym 2023/2024;
- Oświadczenie o danych osobowych (wymagane podpisy obojga rodziców);
- Zgoda na przetwarzanie wizerunku ucznia w szkole (wymagane podpisy obojga rodziców);
- Zgoda na przetwarzanie danych osobowych rodzica (wymagane podpisy obojga rodziców);

- Klauzula informacyjna dla rodziców uczniów i dzieci uczęszczających do Zespołu Szkół nr 13 (wymagane podpisy obojga rodziców);
- Oświadczenie rodziców dotyczących udziału dziecka w lekcjach religii (wymagane podpisy obojga rodziców).

Prosimy o ich wydrukowanie, wypełnienie, czytelne podpisanie dokumentów przez rodziców i dostarczenie do dnia 27 czerwca 2023r. do godziny 10:00. Komplet dokumentów zapakowany w koszulkę wrzucamy do urny oznakowanej Dokumentacja klas 1, znajdującej się w szkole przy recepcji.
Druki można pobrać z recepcji szkoły.

3. Do dnia 27 czerwca 2023r. do godziny 10:00 oczekujemy na kopię gotowości szkolnej dziecka, którą otrzymaliście Państwo z przedszkola, w którym dziecko realizowało obowiązek rocznego wychowania przedszkolnego (prosimy nie zostawiać oryginału). Bilans 6-latka składamy do 25 sierpnia 2023r. Dokumenty należy wrzucić do urny, jak w przypadku pozostałych.

4. Listy uczniów w poszczególnych klasach pierwszych zostaną podane do Państwa wiadomości poprzez wywieszenie na tablicy przy wejściu głównym do budynku szkoły podstawowej po 21 sierpnia 2023r.

5. Informacja w sprawie wyprawki szkolnej zostanie umieszczona na stronie internetowej szkoły po 21 sierpnia 2023r.

6. Po 21 sierpnia 2023r. na stronie internetowej szkoły opublikowane zostaną Państwu kolejne informacje organizacyjne dotyczące funkcjonowania dziecka w klasie pierwszej w roku szkolnym 2023/2024.

Prosimy o dotrzymanie wyznaczonych wyżej terminów, za co z góry dziękujemy.