Przyrodnicy z pasją na wakacjach - konferencja

Szkolna konferencja "Przyrodnicy z pasją na wakacjach".

SZKOLNA KONFERENCJA PRZYRODNICY Z PASJĄ NA WAKACJACH.
 Rodzinne gawędy na scenie
Konferencja odbędzie się 27 kwietnia 2023 r.
Źródło inspiracji: Własne obserwacje i doświadczenia oraz przewodniki turystyczne oraz wydawnictwa popularnonaukowe inspiracją do rodzinnych podróży
Zasady udziału w konferencji
1. Uczniowie klas 4 -7 z rodzicami przygotowują prezentację powiązaną z gawędą o swoich podróżach. Podczas wystąpienia wszyscy członkowie grupy wykazują się aktywnością.
2. Czas wystąpienia: 5 minut.
3. Podczas wystąpień należy zaprezentować dokumentację fotograficzną. Fotografie nie muszą zawierać  wizerunku członków rodziny. Fotografie powinny być autorskie. Każda fotografia powinna zawierać nazwę przedstawionego obiektu.
4. Podpisane pendrive z prezentacją uczestnicy przekazują organizatorom do dnia 20.04.2023 r.
5. W treści wystąpienia należy zaprezentować następujące elementy: tytuł zawierający nazwę zwiedzanego miejsca; mapę wskazującą lokalizację zwiedzanego miejsca; atrakcje przyrodnicze i kulturowe z ich nazwami oraz krótką charakterystyką; nawiązanie do wykorzystywanych w podróży przewodników turystycznych oraz innych publikacji; pamiątki lub inne materiały poglądowe; ocenę wartości poznawczej i wychowawczej prezentowanego materiału; zasady bezpieczeństwa w czasie imprezy turystycznej.

Zgłoszenia udziału w konferencji należy przesłać na adres: mkonarzewska@sp58.lublin.eu do dnia 17 marca 2023 r. Zebranie organizacyjne z uczestnikami konferencji odbędzie się 21 marca 2023 r.
Zapraszamy serdecznie do udziału.