Kolejny sukces chóru Berylio

podczas VI Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek

Chór Berylio niedawno obchodził swoje pierwsze urodziny, a już może pochwalić się wieloma sukcesami. Ostatni z nich to zdobycie Złotego Dyplomu, Złotego Pasma w VI Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek. Nasz chór uzyskał najwyższą punktację w kategorii chórów do lat 15. Gratulujemy artystom i dyrygentce Pani Annie Wąsak oraz akompaniatorce Pani Natalii Siewak. Cieszymy się wysokim poziomem artystycznych umiejętności chóru. Udział w festiwalu wiązał się również z przyjemnością wspólnej zabawy. W niedzielę 15 stycznia chór Berylio wziął udział we mszy świętej w kościele farnym pw. św. Jana Chrzciciela i św. Bartłomieja w Kazimierzu Dolnym. Poprowadził śpiew liturgiczny i przygotował koncert kolęd, który spotkał się z dużym uznaniem słuchaczy.
Dziękujemy chórowi i jego dyrygentce za godne prezentowanie szkoły w naszym regionie. Życzymy dalszych sukcesów, a jednocześnie
zachęcamy wszystkich uczniów, którzy chcą przeżyć wspaniałą przygodę, zawrzeć piękne przyjaźnie i rozwijać zainteresowania sztuką, aby przyłączyli się do chórzystów.