Konferencja dyrektorów szkół DSD!

Uczniowie z programu DSD pokazali naszą szkołę całej Polsce podczas konferencji dyrektorów szkół DSD!

Uczniowie klas szóstych uczestniczący w zajęciach DSD podjęli się trudnej, ale zaszczytnej roli przewodników po zakątkach naszej placówki. Na trasie wycieczki znalazły się pracownie przedmiotowe, sala konferencyjna, sala fitness, siłownia, hala sportowa, świetlice, a przede wszystkim biblioteka szkolna. Szóstoklasiści zebrali wiele pochlebnych uwag za rzeczowość, kulturę osobistą i umiejętność pracy z dorosłymi. Stronę techniczną i multimedialną wyposażenia szkoły przedstawił pan dyrektor Marek Błaszczak wspierając tym samym debiutujących w roli przewodników uczniów.
Odbiorcami treści byli dyrektorzy szkół polskich realizujących program DSD 1 i DSD 2 i  goście z Niemiec, wspomagający wdrażanie i kontunuację programu DSD w Polsce, a organizatorem konferencji Centralna Agencja ds. Szkół za Granicą będąca agendą Federalnego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Republiki Federalnej Niemiec. Program realizowany jest w 120 szkołach polskich.
W galerii zaprezentowano fotografie z konferencji w dniach 19-20.10.2022r. oraz zrelaksowanych uczniów po wykonaniu zadania.