Certyfikat DSD1 przy Berylowej

11 maja 2022r. w klasie 5b, w grupie DSD, miała miejsce lekcja pokazowa z języka niemieckiego "Wywiad z gościem"

W lekcji uczestniczył pan  Marek Błaszczak, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 58, pan Henning Christiansen, główny koordynator Centralnego Biura ds. Szkół Zagranicą, desygnowany przez Urząd Spraw Zagranicznych Republiki Federalnej Niemiec, z siedzibą w Warszawie oraz pani Birgit Mohr, metodyk nauczania języka niemieckiego z ramienia Centralnego Biura ds. Szkół Zagranicą, egzaminator egzaminu DSD2 oraz koordynator sieci szkół DSD1 w Lublinie.
Klasa zaprezentowała się jako bardzo zgrany, kreatywny i otwarty na nowe działania zespół. Efekty i wkład pracy zostały ocenione przez gości bardzo wysoko , co otworzyło nam drogę do składania wniosku o uznanie naszej szkoły jako przeprowadzającej egzamin DSD1.

Serdecznie gratulujemy klasie 5b umiejętności społecznych i językowych!