Informacja o zajęciach dodatkowych

Informacja o ofercie zajęć dodatkowych w szkole

Zajęcia dodatkowe w szkole

Przystępujemy do realizacji oferty zajęć dodatkowych, która jest odpowiedzią na potrzeby naszych uczniów zgłaszane przez rodziców. Oferta jest adresowana do uczniów mających różne pasje i zainteresowania, wysoko zmotywowanych do pracy twórczej. Zajęcia poprowadzą nauczyciele pasjonaci realizujący w szkole innowacje pedagogiczne. Są one nieodpłatne dla ucznia. Rodzice pokrywają jedynie koszt materiałów potrzebnych do wykonywania zadań twórczych.
Podajemy informację o zasadach udziału w zajęciach. Zapisy będą prowadzone online. Obowiązuje zasada pierwszeństwa i limit miejsc wynikający ze specyfiki prowadzonych zajęć oraz konieczności zapewnienia odpowiednich warunków dających komfort pracy. Blokadę w zapisach zasygnalizuje komunikat: Limit miejsc wyczerpany. Dziecko może uczestniczyć tylko w jednym typie zajęć, dlatego wspólnie z rodzicami powinno przemyśleć swój wybór.

W tym celu należy dokładnie zapoznać się z ofertą zajęć zamieszczoną w załączniku.

Zapisy na zajęcia rozpoczynamy z dniem 3 marca 2022r od godz. 18.00 (linki na zapisy do poszczególnych zajęć pojawią się na stronie internetowej).