Jesteśmy Europejczykami!

W ramach tygodnia eTwinning uczniowie klas czwartych i piątych podjęli kolejne wyzwanie. Jak na prawdziwych Europejczyków przystało, opanowali umiejętność przywitania się w różnych językach państw Europy. Dzień dobry w języku greckim, chorwackim, hiszpańskim, niemieckim czy fińskim - to dla naszych uczniów nic trudnego.

Jesteśmy Europejczykami!

Uczniowie klasy 4b, 4c oraz 5b nakręcili amatorskie filmiki w ramach tygodnia eTwinning. Rezultaty można podziwiać na nagraniach, które sami zmontowali w aplikacji CapCut. Dzięki temu, rozwijali nie tylko umiejętności językowe, ale także informatyczne. Brawo za podjęcie wyzwania!

Nagrane filmiki dostępne w załącznikach. POLECAMY!

Materiał przygotowała: Magdalena Migdał - Jarosz
przy współpracy Zespołu Innowacji