Tydzień eTwinning – KIERUNEK: EUROPA - podsumowanie działań projektowych

Jednym z najważniejszych elementów eTwinningu jest współpraca między nauczycielami, uczniami, szkołami i rodzicami. W eTwinningu nauczyciele współpracują i organizują zajęcia metodą projektów dla swoich uczniów. Zainspiruj się i poznaj tegoroczne efekty projektu eTwininng KIERUNEK: EUROPA

Tydzień eTwinning – KIERUNEK: EUROPA

- podsumowanie działań projektowych

Jednym z najważniejszych elementów eTwinningu jest współpraca między nauczycielami, uczniami, szkołami, rodzicami i władzami lokalnymi. W eTwinningu nauczyciele współpracują i organizują zajęcia metodą projektów dla swoich uczniów. Odgrywają aktywną rolę, wchodzą w interakcje, badają, podejmują decyzje, szanują się nawzajem i uczą się umiejętności XXI wieku. Projekty eTwinning angażują każdego członka zespołu.

Zainspiruj się i poznaj tegoroczne efekty projektu eTwininng KIERUNEK: EUROPA, między innymi:

• Europejski tydzień kulinarny – posmakowaliśmy kuchni europejskiej.
  • Budowle europejskie – najmłodsi budowali z klocków i kolorowali fagi.
  • Europa gotuje – uczniowie gotowali potrawy europejskie w swoich domach.
  • Europejskie bajki i baśnie – poznaliśmy bajki i baśnie pochodzące z Europy.
  • Miasta Europy – podróżowaliśmy wirtualnie po miastach europejskich.
  • Lapbooki tematyczne/plakaty – uczniowie wykonywali prace plastyczne takie jak plakaty, albumy czy lapbooki.
  • Let’s explore Europe! – lekcje interaktywne w języku angielskim.
  • Poznajemy UE – uczniowie przygotowywali prezentacje multimedialne dotyczące UE

Wszystkim uczniom i zaangażowanym nauczycielom serdecznie dziękujemy za współpracę.

Polecamy fotorelację w animacji – Link
Koordynatorki: